Select Page

Dažnai išgirstu klausimų kaip elgtis tam tikrose situacijos šventės metu, kokiu laiku per vestuves geriau teikti šeimos židinį, kaip užimti svečius po ceremonijos, kol vyksta fotosesija, ir daug kitų, natūraliai kylančių minčių, prieš ateinant svarbiajai gyvenimo dienai. Iš tikro, tai galioja ne tik vestuvėms, o bet kokio tipo šventėms. Mano patarimas – NEBIJOKITE KLAUSTI ir pasinaudokite vedėjo patirtimi šimtu procentų!

Profesionalus vedėjas:
– yra sukaupęs daug patirties, kad galėtų pasakyti savo nuomonę arba pateikti „už“ ir „prieš“ dėl bet kokios šventės dalies;
– nuolatos susiduria su įvairiausiomis situacijomis, taip galėdamas patarti kitiems klientams, kaip jų išvengti arba numatyti tai iš anksto;
– žino, arba numato geriausius laikus ir trukmes šou pasirodymams, sveikinimams, valgiui, ir kt.
– turi didelę kontaktų ir paslaugų tiekėjų bazę, kuriuos gali rekomenduoti (arba priešingai) iš gyvai įgytos patirties;
– šventės metu gali sukoordinuoti iš pažiūros paprastus dalykus, bet kiekvienas jų užima laiko ir nereikalingų minčių jauniesiems, jubiliatams, tėvams. Kalbu apie bendradarbiavimą su virtuve, pasiruošimą šou elementams, gėles, sveikinimus, torto įnešimą, dovanėles, šeimos židinius ir t.t.

Reziumuojant – šventės vedėjas yra ne tik balsas. Jis yra šventės akys, ausys, vedlys ir galiausiai draugas. Pasinaudokite jo patirtimi ir nusimeskite papildomus rūpesčius.