Select Page

Vasara renginių vedėjams yra toks laikas, kai didžiąją dalį savaitgalių, kurie kartais išsitęsia ir iki keturių dienų, dirbi, o likusias ilsiesi, važiuoji atsipalaiduoti prie ežero, užsiimi savo mėgstamais užsiėmimais ir apie nieką kitą negalvoji. Juk visos šventės artimiausiems keletai mėnesių suplanuotos.

Ir štai, vienas toks tingus trečiadienio rytas, penktadienį turiu renginį, o šeštadienį likau laisvas vieniems užsakovams nusprendus šventę nukelti, tad galbūt net su antra puse pavyks susiderinti kažką nuveikti kartu! Telefonu skambina nežinomas numeris:
– Sveiki, Simonai, mums Jus rekomendavo kaip vestuvių vedėją!,- kitoje ragelio pusėje džiaugsmingai greitakalbe beria moteriškas balsas.
– Sveiki, labai malonu, sakykit, kada planuojate vestuves?,- įpratęs prie panašių užklausų paklausiu aš.
– Šeštadienį!,- taip pat entuziastingai ištaria moteris.
– Aha, o gal galėtumėt datą patikslinti, nes dažniausiai vestuvės ir vyksta penktadieniais arba šeštadieniais.
– Šį šeštadienį! Ar galėtumėt pravesti mūsų šventę?
Ir tada aš kelioms sekundėms pasimečiau..
– Palaukit, palaukit, ŠĮ šeštadienį?,- pasitikslinu?
– Taip!,- atšauna malonus balsas.


Mintyse prabėgo daug scenarijų: kaip čia taip greitai viską suorganizuoti, kodėl taip vėlai kreipiamasi į šventės vedėją, galų gale, ar spėsiu viską pasiruošti? Ir dar šiek tiek pabendravus, suprantu, kad būsimi Jaunieji planavo savo dukrytės krikštynas ir nusprendė – „o gal imam, tuo pačiu, ir susituokiam?“. Spontaniškas pasirengimas dvigubai šventei, keletas papildomų detalių, be tų, kurios jau buvo suplanuotos krikštynoms ir (fone skamba fanfaros ir plojimai, – aut. Pastaba) gimė oficiali šeima!
Neslėpsiu, šiokio tokio jaudulio, kad viską suspėti padaryti profesionaliai, buvo. Tačiau patys Jaunieji tryško tokiu begaliniu nuoširdumu, kad bet koks jaudulys greitai išgaravo. Pasidarėm vieną vaizdo transliaciją, pabendravom, susistatėm preliminarų scenarijų, šventės metu, kas buvo nenumatyta – improvizavom, ir tai buvo, ko gero, vienos nuoširdžiausių vestuvių-krikštynų kokias yra tekę vesti. Niekas nesuko galvos dėl įmantrybių, pasirodymų, šou elementų. Pačią gražiausią atmosferą sukūrė patys Jaunieji, nuoširdūs ir linksmi svečiai ir iš patirties paruošta vakaro programa.

Vestuvės per tris dienas? MISIJA – ĮMANOMA!