Select Page

Dažnai pradėdami organizuoti šventę puikiai žinome, kad turime pasirūpinti šventės vieta, muzika, vedėju, maistu, fotografu, žiedais, suknele ar kostiumu. Bet daug detalių lieka užmarštyje: tiek planuojant šventės biudžetą, tiek atėjus pačiai šventei.

Išsirinkę fotografą, apvažiuokite šventės maršrutą. Netikėtai galite suprasti, kad siauroje senamiesčio gatvelėje gal prireiks balerinos puantų, o gal didelės krūvos spalvotų balionų. Jei ši mintis gims tik šventės dieną – ji ir liks neįgyvendinta.

Ar išsirinkę šventės vietą pasiteiravote apie staltiesių ilgį? (Staltiesė turi būti iki žemės) Ar šventės vieta turi medžiagines servetėles? Norite prabangos? Tuomet prie pilnos serviruotės reikalingos ir polėkštės.

Jeigu tuokiatės vasarą, žvakes naudokite minimaliai, ypač jeigu patalpa nėra gerai kondicionuojama. Degančios žvakės ne tik šildys patalpą, bet ir degins deguonį. Jeigu šalia stalo stovi kondicionierius – turėkite omenyje, kad žvakės sudegs 2-3 kartus greičiau.
Jeigu neturite šventės planuotojo, nebijokite prašyti pagalbos vedėjo. Atminkite, kad profesionalus vedėjas niekada neatsisakys padėti.

Na ir pabaigai, visi paslaugų tiekėjai nori Jums padėti, nes geros rekomendacijos yra lygu naujiems užsakymams, todėl drąsiai prašykite patarimų, nebijokite sakyti savo turimo biudžeto. Mes visi esame tam, kad padėtume sukurti gražiausią Jūsų šventę.