Select Page

Svajonės. Mes visi jų turime ir siekiame jas įgyvendinti. Vienos yra labiau tikroviškos, kitos – mažiau. Bet ar visas jas prisimename? Noriu Jums pasiūlyti atlikti vieną eksperimentą, kuris padės iš giliausių atminties kampelių surinkti savo norus.

Paimkite tuščią popieriaus lapą ir pradėkite rašyti idėjas, susijusias su Jūsų švente. Norite į savo šventę atskristi sraigtasparniu? Rašykite. Norite, kad tortas būtų metro aukščio? Rašykite ir tai. Kažkodėl pajuokavot, kad 5-erių metrų ilgio raudonas limuzinas šventėje būtų gera idėja? Įtraukite į sąrašą ir jį. Patikėkite – Jūsų laukia smagus laikas rašant lyg iš niekur atsirandančias mintis. Jeigu prireiks – kelias dienas sąrašą vis papildykite. Kas toliau? Palikite šį lapą “pailsėti” ilgesniam laikui ir kai pamiršite apie ką rašėte paimkite sąrašą ir perskaitykite jį visą. Greičiausiai vienas ar kitas parašytas punktas Jus nustebins, gali būti, kad net kai kurios Jūsų pačių parašytos idėjos pasirodys keistos. Tačiau kitos sukels nežinia iš kur kylančią prisiminimų bangą. Kodėl? Nes paaiškės, kad, pavyzdžiui, metro aukščio tortas buvo Jūsų 18-ojo gimtadienio norų sąraše, o didžiulis raudonas limuzinas figūravo vaikystės būsimų vestuvių fantazijose. Žinomos grupės pasirodymas, nenusakomo dydžio fejerverkai – visa tai taip pat gali atsirasti tarp tų minčių. Ir tai padės išsiaiškinti kas išties buvo Jūsų prieš daugelį metų pamirštas Noras. Ir jeigu jį galima įgyvendinti – kodėl gi to nepadarius?

Svarbu tokį sąrašą savo pačių prisiminimų užkulisiuose “pažadinti” tinkamu metu.

Taigi, svajokite ir, dar svarbiau, nenustokite svajonių versti realybe, nepamiršdami ir senųjų. O kokių neišpildytų SVAJONIŲ turite JŪS?