Select Page

Iš daugumos tenka išgirsti, jog jie nori labai jaukių, šiltų, linksmų savo vienintelių gyvenime vestuvių. Tik kartais, tai tampa nepasiekiama, kodėl? O todėl, kad atsiranda per daug įtampos pačios šventės metu. Jaunųjų šokis dažnai yra didžiausias įtampos taškas šventės metu. Dar prieš pradedant planuoti šventę, šioje vietoje jau atsiranda labai skirtingų nuomonių apie jį, šokti ar ne.

Vieni kalba apie, tai, kaip apie pareigą, o aš jums patariu galvoti apie tai, kad tai vienintelė jūsų šventė, ji neturi būti suvaidinta, tai ne teatras, kam to reikia? Jei nesate šokėjai tai ir nevaidinkite to! Neverskite vienas kito lankyti šokių pamokų, jei nors vienas iš jūsų to nenori. Nevarkite ir nebandykite sujunginėti penkių garso takelių ir rengti didžiulį šou, jei nesijaučiate tvirtai. Patikėkit, tą akimirką, kai jums reikės pradėti šokti, įtampa bus labai didelė. Būna net ir taip, kad kelių mėnesių darbas nueina šuniui ant uodegos ir pasirodymas nepavyksta.

Darykite paprastai tam, kad nereikėtų pusę vakaro drebėti ir laukti šokio momento. Išsirinkite jums patinkančią ramią muziką, apsikabinkite ir šokite taip, kaip jums tuo metu atrodo priimtina. Tai bus jausmingas šokis, nesuvaidintas, pilnas teigiamų emocijų, kurį šoksite pirmą kartą, kaip VYRAS ir ŽMONA.