Select Page

Ši istorija prasidėjo gan tradiciškai. Aš vesdavau proto mūšius, o Marius juose dalyvaudavo su savo kolegų komanda. Po kurio laiko gavau pasiūlymą pravesti įmonės, kurioje dirba Marius, renginį. Po to dar vieną. O tada, neišvengiamai, išmušė ir Mariaus vestuvių valanda.

Ne paslaptis, kad renginio kokybę itin įtakoja keli aspektai: renginio vieta (pakankamai erdvės svečių judėjimui, šokiams), renginio svečių sudėtis (idealus variantas – apylygiai vyrų ir moterų, dominuoja publika iki 40 m., daugiau ar mažiau pažįstami) ir svečių skaičius (idealu – ~50-70).

Susitikome su Mariumi ir Rūta. Pasėdėjome, pakalbėjome. Šį kartą kortos krito kitaip. Vestuves jaunieji buvo suplanavę švęsti siaurame „Panama Garden“ šiltnamyje. Svečių – 22. Giminės, keli draugai, ne itin pažįstantys vienas kitą. Iškart pasidarė aišku, kad šiai šventei reikia kažko itin individualaus, apgalvoto. Taip prasidėjo Mariaus ir Rūtos vestuvių rebusas!
Visų pirma, išsprendėme svečių susipažinimo problemą. Kol jaunieji fotografuosis, pasiūliau suorganizuoti ir sužaisti „I SPY“ foto žaidimą. Jaunieji sugalvojo nuotaikingas foto užduotis svečiams, kurios itin pasiteisino ir nepaliko abejingų. Įsivaizduokite save svečio vietoje ir jums tekusią foto užduotį, pvz., „Nusifotografuokite, kaip su jaunojo tėvu laužiate rankomis!“. Klegesio, juoko ir entuziazmo buvo per akis.

Antroji užduotis – kuo gi užimti svečius po vakarienės? Tikslas – įtraukti visus. Pasitarę nusprendėme, kad šioje vietoje itin tiks protmūšis apie vestuves, tradicijas, papročius, įdomybes iš užsienio šalių. Patikėkite – tai buvo bomba! Svečiai linksminosi iš peties, gliaudė klausimus, mėtė smagias replikas ir visokeriopai gerai leido laiką.

Šoje vietoje metėme trečiąjį kozirį – viskių degustaciją. Degustacijai pateikėme Chivas Regal Extra, Aberlour 12, Jameson Caskmates Stout Edition, Four Roses Small Batch ir LOT 40. Šiltanamis prisipildė linksmo šurmulio, juoko ir pokalbių. Nors prieš šventę baiminausi, kad vyresni svečiai „nepagaus“ šios atrakcijos, tačiau jie dalyvavo net aktyviau, nei kiti.

Atsisveikinęs išvykau, tačiau pamiršau savo paltą. Grįžęs apstulbau – ankštame šiltnamyje jau vyko šokiai, ko tikrai nesitikėjau!
Kiekviena istorija turi moralą. Ne išimtis ir ši. Gerai šventei netinkamų sąlygų nebūna. Svarbiausia – smagiai nusiteikę svečiai, apgalvotas planas, pasiruošimas ir geras vedėjas!