Select Page

Viskas prasidėjo dar 2017 metais, kai vienoje šventėje dalyvavo Mantas. Tuo metu jo nepažinojau, mačiau jį pirmą kartą. Tai buvo vestuvių svečias, kuris aktyviai dalyvavo visos šventės metu. Pasižymėjo liksma ir puikia nuotaika. Šventei pasibaigus, atsisveikinau su jaunavedžiais, svečiais, paspaudžiau ranką jaunųjų tėvams, Mantui ir iškeliavau namo.

Tęsiam istoriją toliau. Viskas vyksta jau 2018 metais, vestuvės, pasiruošimo darbai pradėti, renkasi svečiai, bendraujam ir staiga matau matytą veidą. Tai buvo Mantas, vyrukas iš 2017 metų!:) Pasisveikinome, pasijuokėme, kad ir vėl susitikome. Šventei įsibėgėjus, matau, Mantas vaikšto su savo mergina. Vis susižvalgome, nuotaika gera, visi linksminasi. Tęsiame darbus, užvedinėjame šventę toliau. Staiga, prie manęs prieina Mantas su savo drauge ir sako:
– Tomai, gerai varai, tu jau pravedei mano dviejų draugų vestuves. Ir dabar norime, kad ir mūsų pravestum!
Tada mergina pradeda pasakoti apie tai, jog jokių vestuvių nebus, kol Mantas nepasipirš. Mantas vėl sako:
– Anksčiau ar vėliau tai įvyks, ir Tomas bus mūsų šventės vedėjas. O mes būsime trečioji, mūsų draugų tarpe, pora, kurių šventę vesi tu.
Pasikalbėję pasijuokėme, palinkėjome vieni kitiems gero vakarėlio ir tęsėme linksmybes.

Ir štai! Atėjo 2018 rugsėjo 14 diena. Puikiai ją pamenu, tai buvo labai šilta diena, su žmona gėrėme kavą balkone, ir staiga- skambutis! Atsiliepiu ir pasigirsta žodžiai:
– Labas Tomai, čia Mantas, pameni mane? Aš esu tas, kuris prieš mėnesį draugų vestuvėse sakė, kad tu būsi mūsų vestuvių vedėjas.
Tada man atsinaujina visi įvykiai ir kalbos, pradedu suprasti, kad vis gi jis nejuokavo!
– Mes norime rezervuoti tave mūsų šventei. Susitikimo nereikia, mes visiškai pasitikime tavimi, esame užsienyje, todėl dabar rezervuojame šią datą! Pasimatysime po mūsų atostogų, ir taip, Tomai, sužadėtuvės įvyko, todėl ruoškis trečias vestuves pravesti su dar didesniu trenksmu!

Jau 2019 metai, laukia trečioji draugų šventė, kurioje vėl visi susitiksime. Bus stipru! Iki pasimatymo vasarą!